Obóz narciarski, a może lepiej ZIMOWISKO 2017

W tym roku w lutym drugi raz byliśmy w Małe Ciche. Miejsce to jest bardzo atrakcyjne pod względem nauki jazdy na nartach. Piękna panorama Tatr, nowoczesna kolej krzesełkowa i wyciągi orczykowe, doskonale przygotowane trasy, wypożyczalnia sprzętu, serwis, szkoła narciarska, czyli wszystko czego potrzebujemy do zimowej zabawy!

Największym atutem Małe Ciche są piękne widoki na główną grań Tatr oraz – jak sama nazwa wskazuje – cicha i spokojna okolica.

Oprócz codziennej jazdy na nartach (przed południem i po południu) byliśmy na basenie w Zakopanem, odwiedziliśmy Krupówki, byliśmy w zimowym mini zoo oraz zwiedzaliśmy magiczny hotel lodowy.

Atutem tego wyjazdu było to, że uczestnicy „białego szaleństwa” wspaniale się zintegrowali, co było szczególnie widać na pożegnalnym ognisku i dyskotece.

25 lutego „rozśpiewany autokar” całych i zdrowych wycieczkowiczów przywiózł do Karczewa i wszyscy życzyli sobie: przeżyjmy taki wyjazd jeszcze raz, czego ja jako organizator sobie, cudownej kadrze i wszystkim uczestnikom z całego serca życzę.

Marzena Kondej

więcej zdjęć na: https://drive.google.com/drive/folders/0B5hkyYHOtzFFWnZQeEhqUDdPX1k