Zimowisko 2018 – BIAŁE SZALEŃSTWO W NOWYM TARGU

W tym roku pojechaliśmy na zimowisko do Sierockie k/Zakopanego tuż przy Gubałówce aż dwoma autokarami. Było nas tak dużo.

Połowa uczestników zimowiska to klienci MGOPS w Karczewie. Termin wyjazdu: 22.01-27.01.2018r.

W ośrodku Anna Maria uczestnicy zimowiska mieli do dyspozycji: pokoje 3, 4 i 5 osobowe; wszystkie z pełnym węzłem sanitarnym i TV, bezpłatnym dostępem do Internetu WiFi. Na miejscu była stołówka, w której serwowano nam posiłki – śniadania i kolacje w formie stołu szwedzkiego- obiady serwowano do stolika (wyżywienie było pyszne bez ograniczeń).

Uczestnicy zimowiska mieli możliwość korzystania ze świetlicy, sali lustrzanej, sali dyskotekowej ze sprzętem grającym. Był też ogromny szałas, w którym mieliśmy ognisko.
Ale najważniejsze były narty……….

Ne nartach jeździliśmy codziennie. Grupa dzieci uczących się do dyspozycji miła dwóch lub trzech instruktorów. Tym razem na stok jeździliśmy do Nowego Targu. Tam było w miarę luźno i bezpiecznie.

Na stoku byliśmy 2 razy dziennie, bez ograniczeń zjazdowych. To było prawdziwie białe szaleństwo. Było tak……………że chcemy powtórzyć to wszystko już za rok. Termin mamy zarezerwowany, dwa autokary też.

więcej zdjęć na: https://drive.google.com/drive/folders/1iCNSYLn62-El_sAMhWuYo2qUsK_zLhrL